5rhfxq82g61-aaeaaqaaaaaaaaohaaaajdg5ngq5mdjjlthjyjctnde5ny05zjkxltazntc5zgq1njhhoa.jpg

Hana Řehořová

Na Naučmese od 17. 5. 2017, vedl/a kurzy pro 44 účastníků.

Jsem studentkou Informatiky na MFF UK a informačním technologiím se věnuji již 17 let. Specializuji se na webové technologie a online marketing, jehož znalosti jsou bezpodmínečně nutné pro vytvoření úspěšné webové prezentace, která bude plnit stanovené cíle.

Cenné zkušenosti jsem získala na pozici Online marketing specialistky ve společnosti Business Media CZ, kde jsem vedla úspěšné kampaně generující leady z internetu a sociálních sítí s vysokou návratností investic. Další zkušenosti jsem získala na pozici PPC specialistky ve společnosti AdFinance (nyní Ušetřeno.cz), kde jsem se věnovala PPC kampaním ve vysoce konkurenčním prostředí bankovních produktů.

V současnosti pracuji na volné noze jako konzultantka a lektorka v oblasti online marketingu. Korporátní sféru jsem opustila, protože nebyla vůle udržet krok s dobou, inovovat a investovat do budoucnosti. Velké korporace něměly otevřenou mysl, nebyl prostor pro kreativitu a realizaci nových nápadů a projektů. Nechtěla jsem ztrácet čas prací, o které jsem dopředu věděla, že nemá smysl. Jako freelancer mám možnost spolupracovat s nadšenci a startupy, kteří chtějí nastartovat podnikání, mají drive a tah na branku. Naslouchají, nechají si poradit a mohu s nimi sdílet radost z úspěchů a provázet je po cestě za sny :)

S lektorskou činností mám bohaté zkušenosti, odučila jsem přes 210 hodin během 16 semestrálních kurzů s názvem Nové trendy v marketingu, kterých se dohromady zúčastnilo více než 300 studentů.

Jsem držitelkou certifikátů od společnosti Google - Adwords (Základy reklamy v Adwords, Reklama ve Vyhledávání, Reklama v Obsahové síti, Reklama v mobilních zařízeních, Videoreklama, Nákupy Google) Google (IQ) Analytics, Mobilní weby, Prodej digitálních řešení, Waze Local Fundamentals, Waze Local Advanced a Digitální garáž. Také jsem držitelkou certifikátů Hubspot Academy - Inbound, Inbound Marketing, Email Marketing a Sociální média.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.