548la5vpkbx-7in-2-kopie.jpg

Eva Vejvodová

Na Naučmese od 12. 1. 2018, vedl/a kurzy pro 10 účastníků. Navštívil/a 1 kurz.

Pomáhám firmám a lidem budovat úspěšné značky. Poskytuji marketingové poradenství a školení firmám i jednotlivcům, kteří budují vlastní firmy nebo pracují jako manažeři značek.

S marketingem jsem se poprvé setkala před dvaceti lety, a to v oboru, kterému se dnes říká employer branding. Od té doby jsem ušla dlouhou cestu, na které jsem nejen rozšiřovala své znalosti a dovednosti při řízení velkých značek (např. Dove, Rexona, Algida, Albert) a jako marketingová konzultantka velkých firem (např. Nestle, Heineken, GE Money Bank), ale také se vyvíjel můj postoj k této disciplíně. Pořád se mi na ní líbí její komplexita, to, jak propojuje strategické a analytické myšlení s kreativitou, i důležitost týmové spolupráce. Hodně mi ale záleží na tom, jak a pro jaký účel je používaná. Jsem zastáncem toho, že výrobek nebo služba má zákazníkům přinášet hodnotu a zároveň minimalizovat škody působené svou výrobou lidem a přírodě. Věřím v pozitivní sílu značek, které takové výrobky a služby prodávají.

Proto pomáhám lidem a firmám takové značky budovat. Soustředím se na rozvoj marketingového myšlení, schopnosti rozumět komplexitě marketingu a jeho vztahu k dalším disciplínám ve firmě, poskytuji praktická doporučení, na co se soustředit i čeho se vyvarovat.

Eva

Navštívené kurzy (1):

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.