294e4y33qara7ga-soyakova20052021-0116-pp-2.jpeg

Eva Sojáková

Na Naučmese od 13. 1. 2022, vedl/a kurzy pro 18 účastníků.

Specializuji se na štíhlé vaření a tím pomáhám lidem snížit váhu, zlepšit trávení a uzavřít s jídlem mír.

Nade vše mě baví o jídle mluvit, ráda ho jím, nakupuji, krájím, vařím, používám všechny svoje roboty a mixéry… Prostě v kuchyni jsem ráda!

Kromě toho mě baví jídlo studovat a proto jsem certifikovaným výživovým poradcem. K tomu mne dovedla nejen vášeň pro jídlo a vaření, ale také touha zbavit se svých celoživotních potíží s trávením.

Tělo má nesmírnou inteligenci. Je naprogramované tak, aby fungovalo na 99 % perfektně. Pokud nefunguje, má nějaký problém, a bolest, nemoc či jen špatný pocit je jediný způsob, kterým nám to může dát najevo.

My však, místo toho, abychom ho poslouchali a přestali mu škodit, symptomy potlačujeme léky a hlas našeho těla odmítáme slyšet!

Já jsem příčiny svých potíží nakonec objevila a důsledkem změny výživového stylu byl návrat k původní váze, ale hlavně konec zažívacích problémů. Svůj přístup k jídlu a jeho přípravě nazývám Štíhlé vaření. 

Principy a benefity Štíhlého vaření představuji lidem v celodenním kurzu, jehož cílem je, aby lidé lépe rozuměli potřebám svého těla, neškodili svému trávení, zhubli, pokud je to třeba, a uzavřeli s jídlem mír.

Moje mise je: Dovést co největší počet lidí k lepším stravovacím návykům, které povedou ke zlepšení jejich zdraví a tím k prospěchu celé společnosti.

Více o mně si můžete přečíst na cookacka.cz

 

Již uskutečněné kurzy:

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.