20140226-123841-100-0150.jpg

Eva Ráčková

Na Naučmese od 26. 2. 2014. Navštívil/a 2 kurzy.

Narodila jsem se v roce 1955, ve znamení Střelce, v ascendentu Štíra.

Vzdělání, zaměstnání a diagnóza - učitelka.

S touhle diagnózou jsem se smířila a snažím se z ní získat jen to nejlepší.

Prošla jsem různými zaměstnáními od učitelky, referentky a průvodkyně v CK po top manažerku stavební spořitelny. A zpět k učitelce, jen v jiném gardu a s jinou osobní pokorou.

Jsem absolventkou pedagogické fakulty v Hradci Králové, manažerských kurzů a různých seminářů, kde jsem svoje znalosti a dovednosti doplnila o techniky jako je Reiky, SRT, kineziologie, EFT, RUŠ a rodinné konstelace.

Především rodinné konstelace mne zaujaly jako silný fenomen a proto jsem absolvovala krom rok a půl letého treningu i roční výcvik u Jana Bílého.

Propojení konstelací a doprovázených poutí - putování přírodou a zároveň vlastním nitrem - považuji za velmi účinné pro ukotvení každého člověka, který hledá sám sebe.

Nejsem terapeut, spíš jen průvodce na cestě, kterou jsem sama několikrát prošla, kterou jen trochu víc znám než ten, kdo stojí na jejím počátku. Ke každému, kdo mi dovolí se na chvíli stát součástí jeho osudu, cítím hlubokou vděčnost, protože jeho důvěra mne posouvá někam, kam bych se sama nedostala a nebo bych se tam dostala s daleko větším úsilím.

Pracuji především se ženami, které si procházejí nějakým zraněním - nejčastěji nevěra partnera - a při tom objevují samy sebe.

Pozorovat, jak zranění lidé postupně získávají ztracenou pevnou půdu pod nohama a být součástí tohoto procesu, je pro mne velká radost a dar.

 

 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?