20150401-161613-img-0646.jpg

Eva Goldmannová

Na Naučmese od 25. 3. 2015, vedl/a kurzy pro 1 účastníka. Navštívil/a 2 kurzy.

UČÍM LIDI SPRÁVNĚ JÍST...

Co mi ale v poslední době dělá velikou radost, je spolupráce s Míšou Šlégrovou. Společně s Míšou se nám daří nabízet BRAIN FOOD svačinky na kurzech a seminářích, které v prostorách Pronájem Klimentská probíhají http://pronajemklimentska.cz/. Svačinky všem moc chutnají, je o ně zájem a tak nás napadlo uspořádat OCHUTNÁVKU BRAIN FOOD CATERINGU.

Moji klienti chtějí zhubnout. Ale přibývá i těch, kteří se rozhodli, že úpravou životosprávy předejdou vysokému krevnímu tlaku, cholesterolu, cukrovce a obezitě. Potkávám se i s těmi z vás, kteří si chtějí lépe orientovat na trhu s potravinami, protože „domácí“ a „babiččino“ je dnes kdeco J.

http://www.eva-goldmannova.cz/jednotlivci

Stále častěji se na mě obracejí i „osvícení“ personalisté nebo majitelé firem, kteří si uvědomují, že správní zaměstnanci mají nejen požadované vzdělání, znalosti a dovednosti, ale potřebují také hromadu energie. To znamená kvalitní stravu ze správných surovin.

http://www.eva-goldmannova.cz/firmy

Eva

Již uskutečněné kurzy:

Kurzy na seznamu přání:

Navštívené kurzy (2):

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Rádi bychom používali cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a vám připomněli kurzy, které vás zaujaly. Je to v pohodě?