20141119-025805-dusan.png

Dušan Vystrčil

Na Naučmese od 19. 11. 2014, vedl/a kurzy pro 24 účastníků.

Láska k informačním technologiím mě dovedla až do malého brněnského startupu na pozici projektového manažera. Kariéru jsem tak odstartoval už při studiu. Ve startupu jsem měl na starost kompletní průběh vývoje aplikací do mobilních zařízení - od komunikace se zákazníkem až po zhotovení projektu. Hodně jsem se naučil, nasbíral mnoho cenných zkušeností a naplno jsem se oddal své vášni.

Mou kariéru rovněž výrazně ovlivnil vzdělávací program - Semestr Mimo školu, kde jsem se věnoval sebeřízenému vzdělávání, rozvoji a osobní produktivitě. Tým nadšených organizátorů mě okouzlil natolik, že jsem neváhal ani minutu a přidal se k nim. Aktuálně zde působím jako lektor a konzultant.

Celý život mě mírně znepokojovali lidé, kteří slepě věří každé konspirační teorii, dokážou hodiny debatovat o politice, aniž by o ní cokoliv věděli nebo tráví svůj drahocenný čas konzumováním naprosto nesmyslných informací.

A tak jsem se nakonec našel v tématu informačního managementu a informačních dovedností. Zabývám se problémem informačního přesycení, kritickým myšlením, filtrováním nedůležitých informací a osobním znalostním managementem.

Pokud zrovna neškolím nebo nekonzultuji, pak s největší pravděpodobností stojím s kapelou na pódiu, čtu tlustou knížku nebo sleduji nějaký film či seriál. Informačně hodnotný - jak jinak.

Dušan

Již uskutečněné kurzy:

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.