4kg8nds8yka-009ba9fc15ad3f89d2fe888557054d01.jpg

Daniel Gottwald

Na Naučmese od 20. 8. 2018, vedl/a kurzy pro 7 účastníků.

Pracoval jsem v několika firmách jako specialista na SEO a online marketing, po 3 letech jsem se rozhodl, že je čas se osamostatnit a dál jsem poskytoval své služby jako nezávislý freelancer na webu danielg.cz.

Po nějaké době a dosažení daného obratu jsem založil firmu nabízející SEO, online marketing a webové stránky.

Nevystačil jsem si však jen s internetovými službami a jako vášnivý kutil jsem si splnil sen a založil otevřenou high-tech dílnu FutLab pro členy i veřejnost.

Vzhledem k tomu že jsem nasbíral již nějaké zkušenosti, rozhodl jsem se, že své know how a zkušenosti rád předám dalším zájemcům a stejně jako jsem nabídl koncept otevřené dílny, tak stejně tak nabízím i koncept otevřeného sdílení vlastních zkušeností z podnikání.

3D tisk

3D tisk a laser jsou nedílnou součástí projektu FutLab. Ke 3D tisku i laseru jsem se dostal jako nadšenec do moderních technologií a nejprve jsem si pořídil jednu tiskárnu, malý laser a poté kupoval další a další, až z toho nakonec vznikla veřejná dílna pro ostatní kutily.

Kromě 3D tisku a laseru nabízíme celou komplexní dílnu: plotter a termolis, elektro, šicí dílna, design dílna, stroje a nářadí.

Ve 3D tisku jsem si prošel všemi možnými směry: od tisku jednoduchých malých objektů až po velké, komplikované skulptury, nebo průmyslové díly pro firmy. Experimentoval jsem s různými materiály (technické, kovové, nebo speciální), tiskárnami (FDM/SLA/DLP) a mám zkušenosti s různými softwary pro nastavení tisku. 

Již uskutečněné kurzy:

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.