9729610-profilova-fotka.jpg

Beáta Pituchová

Na Naučmese od 11. 3. 2017, vedl/a kurzy pro 6 účastníků. Navštívil/a 1 kurz.

Rodiče mi dali jméno Beáta a po tátovi jsem dostala příjmení Pituchová. V současnosti studuji na vysoké škole obor Multimedia a design. I mé předchozí studium na střední škole se týkalo umění a designu a to konkrétně Průmyslového designu. Už tam jsem se seznámila s grafickými programy Photoshop a Illustrator, stejně tak s 3D programem Rhinoceros. Základy jsem se naučila v hodinách, kde mi vyhovoval přístup, kdy jsme rozebírali jednotlivé funkce v programech a zkoušeli vytvářet různá cvičení. Od té doby dělám v těchto programech všechny práce do školy i zakázky. Pro můj obor jsou doslova nutností. Nicméně s nima nebojuji, ale naopak. Používám je ráda, jelikož vím, kde co najdu. Na druhou stranu nejsem ten typ člověka, který by se přinutil v těchto programech naučit sám vše od základu, a tak jsem ráda, že jsem měla někoho, kdo mi program ukázal a vysvětlil. Proto bych i já ráda nabídla tento kurz. Právě pro lidi, kteří jsou na tom podobně jako já.

Mimo to se věnuji učení dětí na klávesy, občas někam s přítelem cestujem a poznáváme nové kultury. Ráda si zajdu do divadla, na výstavu popř. jinou kulturní událost. 

Beáta

Již uskutečněné kurzy:

Navštívené kurzy (1):

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Rádi bychom používali cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a vám připomněli kurzy, které vás zaujaly. Je to v pohodě?