4hw2ewfba3q-web-o-mne.jpg

Barbora Vacková

Na Naučmese od 7. 2. 2019.

Její velkou vášní je cestování, osobní rozvoj, sdílení užitečných tipů a organizace událostí.

Báru posledních deset let baví organizovat malé akce, slavnostní události i konference pro stovky lidí. Koordinovala a moderovala také řadu svateb. Proto vytvořila workshop plný organizačních tipů.

Posledních sedm let je Bára lektorka a konzultantka v Growjob Institute. Byla u zrodu projektu Konec prokrastinace. Specializuje se na oblasti sebediscipliny, motivace, překonávání strachu, budování firemní kultury a hodnotového leadershipu.

Kurzy osobního rozvoje vedla pro Unicredit bank, Hartmann Rico, Česká televize, Siemens, Slovenská sporiteľňa, Erste Grantika Advisory, Top4sport a další.

Před pěti lety založila prestižní konference Leadership Praha a Leadership Brno, kterou doteď organizuje i moderuje.

O historkách z cest začala povídat na cestovatelských večerech a vytvořila tématický stand-up o průšvizích z cest a také s názvem Cestuj a neprokrastinuj to! Proběhlo přes 60 repríz, u kterých se lidé zasmáli cizímu neštěstí a odcházeli s nadějí, že je to určitě nepotká. Píše o tom také na blogu a Facebook s názvem Historky z cest

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Rádi bychom používali cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a vám připomněli kurzy, které vás zaujaly. Je to v pohodě?