5dfq7ymc1jj-dsc05370.jpg

Aneta Hejnova

Na Naučmese od 21. 12. 2016, vedl/a kurzy pro 1 účastníka.

Už dávno neplatí, že analytika je jen pro lidi s Matfyzem nedej bože jen pro kluky. Nástroje, které jsou v dnešní době k dispozici přenechaly programování astatistiku jiným. My tak můžeme jen koukat do tabulek, grafů – a vyhodnocovat. Případně, pokud máme ambice, můžeme si i sami něco svého vytvořit.

Já mám čísla ráda. I proto jsem vystudovala aplikovanou ekonomii a v marketingu si vybrala právě datovou analytiku a performance marketing. V oboru se pohybuji již 4 roky a plánuji toto číslo navyšovat.

Školit mě baví, protože ráda předávám znalosti dál a asi největší radost mám, když vás to baví a posouvá zároveň. Marketingovou analytku školím pro Digicamp (https://digicamp.cz/marketingova-analytika-kurz), zároveň školím interně ve firmách – jednotlivce i skupiny. Učím též Angličtinu a Francouzštinu. Zároveň freelancuji jako datový analytik a marketingový stratég. Poradit dokážu jak s celkovým nastavením marketingu tak i např. s FB ads.

Z každého kurzu si odnesete nejen kupu informací, ale též video z kurzu, které si můžete pustit znovu následující den ale i třeba za rok. Dostanete též "domácí úkol", který když mi zašlete do 3 dnů po kurzu, pošlu vám na něj zpětnou vazbu.

Ráda vás poznám blíže na jednom ze svých kurzů :)

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.