9ootk5aigw9-fotografia-0003b.jpg

Alice Nováková

Na Naučmese od 31.3.2017.

Prožila jsem netradičních 12 let mého života v Meditačním art centru u Brna, kde jsem žila se svými dvěma dětmi. Jelikož mám od malička vstřícný vztah k lidem a psychologii, později jsem se stala elektrickou seminářů zaměřených na přírodní léčbu, Reiki, meditace, antistres, No mind, masáže, šamanismus, energetická cvičení, umělecké techniky, Tantru, ženské semináře Mohendžodáro, mužské skupiny.

Už ani nevím, jak se to přihodilo... Od svých 16-ti let jsem hledala odpovědi na hlubší otázky v životě, jako: KDO JSEM JÁ?
A CO JSOU HLASY V MÉ HLAVĚ? CO JE TO SEXUÁLNÍ SÍLA? JAK BÝT ŽENOU? KDO JE TO MUŽ? KDE SE BEROU INFORMACE VE MNĚ? JAK PRACOVAT S ENERGIÍ?...
Poté, co jsem prodělala zánět štítné žlázy a ta se stala tak nefunkční, jsem se rozhodla, že léky do smrti brát nebudu, objevila jsem Reiki. Tak jsem se dostala do Meditačního centra, kde jsem nalezla komunitu lidí, které zajímají podobné otázky jako mě, a znají i metody, jak se dostat k vlastním odpovědím a vlastnímu poznání (knihy pro mě jsou cizí zkušenost, mám je ráda, ale raději vše zažívám skutečně). 

Během této doby jsem se zbavila svých iluzí o životě, světě a člověku; vyléčila si nemocnou štítnou žlázu bez lékařů; objevila nespoutanost a opravdovou radost uvnitř sebe; znovu nalezla uvolnění, důvěru a kreativitu dítěte; změnila pohled na muže, ženu a vztah; a hlavně jsem vše začala používat ve svém každodenním životě, kde to funguje :-).

 

Momentálně už v Meditačním centru nežiji a objevuji nová dobrodružství. 

Moc ráda se dělím o svá poznání, metody, techniky a vůbec způsob práce, které pomáhají k nalezení odpovědí na vlastní otázky. K návratu ke své přirozenosti, podstatě...domů.

S láskou Alice

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články a informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.