4urdss5semvh0l7-untitled-design-26.jpg

Zuzana Dobšíčková

Na Naučmese od 18. 3. 2024.

Pomáhám firmám i podnikatelům tvořit obsahový marketing, který dává smysl. 

-----------

Věřím, že znalosti nám mohou pomoci být efektivnější. Lépe pracovat s našimi zdroji – penězi, časem i energií. Můžeme se díky nim rychleji soustředit na věci, které pro nás mají opravdu smysl.

Na poli marketingu se pohybuji už 15 let. Mám zkušenosti ze strany klienta, agentury i dodavatele marketingových služeb a konzultací. Mojí doménou je obsahový marketing, zejména v e-commerce a B2B prostředí.

Se školením mám bohaté zkušenosti. Během uplynulých 7 let jsem proškolila stovky lidí. Například pro Holky z marketingu, Marketingový institut nebo Targito. Dlouhodobě spolupracuji s APEK – Asociací pro elektronickou komerci. Ve feedbacku si často přečtu o tom, že umím jednoduše vysvětlit složitou problematiku. Zejména díky tomu, že ji aplikuji na příklady a zdůrazňuji souvislosti, které byste nemuseli sami odhalit.

Poslední rok spolupracuji s CDP Targito – platformou pro pokročilou cílenou komunikaci založenou na datech. To znamená třeba i e-mailing, který je segmentovaný a automatizovaný až na dřeň.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.