9wto2srpr39xawk-img-20200216-160639.jpg

Yury Balabanov

Na Naučmese od 17. 2. 2020.

Pocházím z města Primorsk, které leží na pobřeží Azovského moře. Dětství i dospívání jsem ve volných chvílích trávil na moři a s mojí babičkou, která byla obdarována léčitelskými schopnosti. Od dětství mne seznamovala se svými úžasnými dovednostmi a předávala mi vědomosti o léčení a přírodě, odkrývala různá tajemství, čímž ve mně podporovala mojí touhu po poznání nejen sebe sam, ale i celého vesmíru. Byl jsem její věrný posluchač a pilný žák. Cítil jsem nutkavou potřebu učit se těmto dovednostem a pokračovat po cestě vědění dál.  

Absolvoval jsem střední školu zdravotnického zaměření v městě Ivanofrankovs a kurz se zaměřením na fyzioterapii a masáže v Medicínském institutu ve Vladivostoku. V rámci svého vzdělávání jsem se seznámil i s východní medicínou, filosofií a učením a získal jsem učitele pocházejícího z východní Sibiře. Stal se mým průvodcem, seznámil mě s komunitou místních obyvatel "Udegejci", kteří praktikují šamanské metody léčby. Jejich učení je pro většinu lidí zapovězeno, neboť si svá tajemství chrání a předávají pouze z otce na syna. V Sibiřské Tajze jsem si též osvojil techniku bojového umění Sibiřský vjun. Další vzdělání jsem získal u mnichů a léčitelů v Thajsku, Číně, Tibetu a Jižní Korei.

Po dlouhých letech vzdělávání a praxe se mi povedlo vytvořit speciální terapeutický systém zaměřený na odstranění fyzických bloků a harmonizaci emocionálního a duchovního stavu člověka. Tento systém je velmi účinný, jak jsem se přesvědčil u mých pacientů.

Rád bych toto moje poznání a vědění předával dál v prospěch zdraví lidstva. S pokorou v srdci děkuji, že mi toto vše bylo dopřáno.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.