7izqmk1t37w-vlasta-profilovka.jpg

Vlasta Neuwirtová

Na Naučmese od 23. 8. 2019, vedl/a kurzy pro 5 účastníků.

Jmenuji se Vlasta Neuwirtová a již od roku 1991 se věnuji poradenství v typologii barev a stylu. Ale nebylo tomu tak vždy. Vystudovala jsem astronomii a pracovala na hvězdárně a v planetáriu.

Už od malička jsem měla blízko k výtvarnému cítění. Jako malé děvče jsem vnímala na lidech kdy používají špatné barvy. Také jsem chtěla studovat výtvarnou střední školu, ale bohužel mě nepřijali. Vystudovala jsem tedy gymnázium a poté astronomii.

Na základě zkušeností s tisíci klienty, jsem vyvinula vlastní systém rozdělení lidí na 16 barevných typů. A také používám vlastní systém členění stylových typů, který nazývám stylovou pyramidou. Mé studio navštívila velká řada slavných osobností. Nejsem z těch, kteří by se snažili tyto události zaznamenávat a prezentovat. Svou metodu jsem na kurzech a středních výtvarných školách naučila přes 750 lidí.

Několik firem, pro které jsem pracovala: Česká spořitelna, DHL, LR, Oriflame a další. Také jsem pracovala na vizáži ministrů, různých politiků, umělců a top managementu velkých firem.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.