8149910-ja-leva-2.jpg

Vlasta Křenovská

Na Naučmese od 23.1.2017.

Jsem žena, která miluje život, ozdravuje vztahy a řeší, co se zdá být neřešitelné. Baví ji výzvy, hledání spojitostí, rozmanitosti života a lidské příběhy. Potřebujete-li se vymanit z omezení svých strachů, vykročit ze začarovaných kruhů nebo nasát novou energii, jste srdečně zváni na semináře osobního rozvoje a vzdělávací semináře o vědomé komunikaci.

Věnuji se osobnímu rozvoji a individuální práci s klienty, také pořádám semináře na různá témata, která vycházejí z praxe a opakujících se témat klientů. Cestu poznání a nahlédnutí do skrytých zákoutí našeho bytí se věnuji cíleně 7let. Odborný přehled a vzdělání v této oblasti mi poskytlo 3-leté studium Školy přírodní medicíny KAMATRE, kde jsem v rámci výcviků prošla základy ajurvédy, aromaterapie, celostní medicíny, homeopatie, kineziologie, muzikoterapie, psychosomatiky, reflexní terapie, rodinných konstelací, … V současnosti pracuji nejvíce s metodikou Životních map, která mi vyhovuje pro svůj unikátní a celistvý přístup.

Semináře komunikace vznikly na základě zájmu, ze strany klientů. Nefunkční vztahy mají vždy základ ve špatné nebo nedostatečné komunikaci, vycházím ze své praxe i osobních zkušeností.
Inspirativní semináře vznikly na základě potřeby vytvořit něco inspirativního, uvolňujícího a tvořivého. Jsou postaveny na propojení talentů a podporující spolupráci.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články a informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.