20140808-161010-fotka-skoleni.jpg

Vladimír Znamenský

Na Naučmese od 28. 7. 2014, vedl/a kurzy pro 19 účastníků.

Pomáhat stále novým jednotlivcům a firmám zdokonalovat se na poli e-mailingu považuji za svůj hlavní cíl. Dodnes totiž mnoho lidí v České republice vnímá e-mail marketing jako „spamování“ či „nezbytné zlo“, k čemuž přispívá nedostatečná znalost či nezájem o zavádění pokročilejších postupů.

Díky svým bohatým zkušenostem s řadou velkých i malých firem, ať už z působení v rámci agentury H1 či pod vlastní značkou, se snažím předávat nejen teoretické poznatky, ale především praktickou rovinu, tedy to, jak se dá pomocí chytrého e-mailingu dosáhnout dobrých výsledků, například zvýšit objem transakcí u Vašeho e-shopu, zvýšit návštěvnost webu či udělat z občasných návštěvníků stálé odběratele.

Základem je samozřejmě umění komunikace s vlastními klienty, dále pak dostatečné znalosti e-mailingového nástroje, kvalitně vytvořená kreativa a v první řadě dobře sestavená strategie. Nabízím proto 2 kurzy, ve kterých se snažím poodhalit, co na českou B2C i B2B klientelu funguje a čeho je naopak třeba se vyvarovat. Ukazuji rovněž nejnovější trendy, tipy a triky pro efektivnější komunikaci. Účelem totiž není uživatele newsletterem naštvat, nýbrž mu nabízet jen to, o co má skutečný zájem.

Kromě e-mailingu se rád věnuji také dalším online marketingovým aktivitám, ve volném čase pak rád cestuji, čtu a hraji na hudební nástroje.

Již uskutečněné kurzy:

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.