5zhp1a5wx1o-vladimir-kostlan-high-res.jpg

Vláďa Kostlán

Na Naučmese od 22. 10. 2019, vedl/a kurzy pro 1 účastníka.

Je důležité snít, přemýšlet a mluvit o tom, ale ještě důležitější je konat. To co utváří naši budoucnost, jsou naše dnešní činy.

Jsem poměrně mnohovrství člověk. Mám v sobě vnitřní nutkání pomáhat druhým ať už v osobním rozvoji nebo v dosažení vnitřního klidu a souladu. To co mně definuje jsou mé role, hodnoty a postoje. Ty zásadní se týkají následujících oblastí: manžel, táta, chlap, osobní rozvoj, sport, práce s energií a DIY. Snažím aby všechny mé složky byly v rovnováze. Jsem rád, když mi občas někdo připomene, že je to nikdy nekončící proces ve kterém je třeba neustále něco korigovat, upravovat a vracet vše do harmonie.

Snaha o zlepšení je zakódována do všech oblastí mého zájmu. Asi nejvíce se ale projevuje v oblasti předávání hodnot našim dětem. Mým cílem je pomoci jim, aby jejich životy byli lepší než ty naše. Jsem si vědom, že pokud chci v tomto úsilí uspět, tak musím vždy začínat u sebe a jít jim příkladem.

Jsem rád když mohu být sám sebou.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?