7vjf0q4vjzl-15844777-1424684200883246-811707169476891673-o.jpg

Veronika Malá

Na Naučmese od 13. 10. 2015.

Narodila jsem se do velice početné rodiny, mám 7 sourozenců. I kdybych v životě nezažila nic zajímavého a přínosného, tento fakt to zcela nahradí. Člověk se totiž musí naučit být tolerantní, vycházet s určitými typy lidí, ale také v určitých chvílích umět prosadit svůj vlastní názor, což se každému v životě hodí. 

"Život je šance- využij ji!" (Matka Tereza)

Na co nedám dopustit, je neustálé sebevzdělávání se, utváření hodnot a trávení času se správnými lidmi. Proto ve svém volném čase hodně čtu odborné knihy, doplňuji si rekvalifikace (např. v Make-up Institute Prague ad.) v oblasti krásy a osobního rozvoje, píšu blog, ale také ráda cestuji a poznávám nové lidi a jejich příběhy. Miluji přírodu, sport a zábavu.

Již pátým rokem pomáhám lidem s vyjádřením jejich osobnosti skrze image a vytvářením efektivního šatníku. Na co se v rámci individuálních konzultací nejvíce zaměřuji, je použití a význam jednotlivých barev v praxi. 

Jsem toho názoru, že vzhled je odrazem našeho charakteru a sebevědomí. 

Pomáhat lidem zvyšovat sebevědomí a práce s jejich kvalitami, mě neskutečně naplňuje, což je myslím z mého přístupu cítit. :)

Jsem tu pro vás!

Veronika

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?