20150315-165225-foto-profil-lektorky.jpg

Veronika Kovářová

Na Naučmese od 23. 12. 2014, vedl/a kurzy pro 1 účastníka. Navštívil/a 1 kurz.

Vítám Vás!

Jsem člověk s vysokou vnitřní motivací a optimistickou myslí, což mě provází nejen v oblasti pracovní, ale i soukromé. 13 let mám za sebou zkušenosti z korporátního světa, kde jsem dosáhla seniorské a manažerské pozice. Opustila jsem komfortní zónu a rozhodla jsem se jít cestou svého srdce! Zvolila jsem směr osobního rozvoje, kde se mohu plně věnovat tomu, co mě naplňuje, a sice rozvoji potenciálu každého z nás.

Věnuji se koučinku, který obohacuji o techniky z neurolingvistického programování. Svou přidanou hodnotu koučování vnímám ve směru rozvoje osobnosti tím směrem, kam směřuje niterná část každého z nás, a sice k pocitu celkového vnitřního naplnění. Síla transformačního procesu je výsledkem dlouhodobého hledání, upřímného hledání a naprostému odevzdání se novému směru.

Mimo pracovní oblast jsem se více jak 10 let zpětně zabývala svým osobním rozvojem u různých duchovních učitelů. Dostala jsem možnost pochopit, proč se nám v životě dějí určité situace a jak s nimi naložit. S láskou předávám toto uvědomění, možnost umět si pojmenovat situace či pocity a vědomě utvářet rovnováhu v životě.

Mám za sebou studium psychologie zaměřené na typologii osobnosti, studium vysoké školy s rozšířením o psychologii, sociologii a sociální služby a absolvování akreditovaného programu MŠMT Profesionálního kouč s rozšířením o neurolingvistické programování.

Své kurzy stavím na spiritualitě, psychologii, starověké moudrosti, filozofii úspěšných lidí a svých zkušeností.

Kurzy se plní z dalších externích zdrojů, vždy se nás sejde více, než se může zdát. :-)

Těším se na viděnou!

Veronika

Veronika

Již uskutečněné kurzy:

Kurzy na seznamu přání:

Navštívené kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články a informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.