3f9r0cx1zs9cg05-screenshot-2021-08-11-14-11-18.jpg

Tomáš Waidinger

Na Naučmese od 11. 8. 2021, vedl/a kurzy pro 4 účastníky.

V prostředí první pomoci se pohybuji od dětských let. Skauti první pomoc trénují skoro pořád :-)

Mé první profesní kroky mě vedly spíše na zákaznická oddělení různých korporátů, ke školení prodeje, trénování operátorů, kontrolu kvality, budování call center a prodejních týmů atp.

První pomoc, pro mě byla vždy obrovským koníčkem, navštěvoval jsem mnoho různých kurzů a některé rekvalifikační kurzy mám absolvované i několikrát :-)

Postupně jsem se z účastníka kurzů stal lektorem u Českého Červeného kříže a první pomoc učím aktivně několik let. Jezdil jsem a jezdím jako zdravotník po velkých akcích typu koncerty, sportovní turnaje, nejsou mi cizí ani dětské tábory.

V roce 2019 u mě přišel zlom a rozhodl jsem se, že ze světa korporátu chci pryč. Přihlásil jsem se na lékařskou fakultu, kde studuji obor zdravotnické záchranářství a založil kurzy První pomoci AKČNĚ.

Mým cílem na kurzech je zbavovat lidi strachu z poskytnutí první pomoci a dodání jim dostatečné sebedůvěry v tom, že když to náhodou bude potřeba, budou umět zasáhnout. První pomoc není těžká, je jen zatížená mnoha a mnoha polopravdami a mýty. Snažím se první pomoc učit jednoduše, smysluplně a hlavně prostřednictvím praxe nebo chcete-li jak se dnes moderně říká zážitku. Na mém kurzu zkrátka nebudete pouze sedět, ale první pomoc si skutečně zkoušet.

Již uskutečněné kurzy:

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.