3gqvakbvmcfor5a-img-5958.jpeg

Tereza Schejbalová Fričová

Na Naučmese od 5. 3. 2020, vedl/a kurzy pro 5 účastníků.

Jsem architektka s vášní pro východní filozofie. Domov odráží naši osobnost, životní styl a detoxikací je výrazně posílíme.

Architektura, Feng Shui a karate. To jsou tři hlavní oblasti, které za poslední dekády formovaly můj život. Všechny dohromady se propojují a tvoří tak moji životní cestu naplnění.

  • Architektura mě bavila od dětství. Od kreslení, přestavování mého pokojíčku až po cestování za zajímavými budovami. Uchvátila mě natolik, že jsem ji vystudovala. Po pár letech v architektonických ateliérech jsem se rozhodla pro vlastní dráhu. Od roku 2020 pracuji jako architektka na volné noze. Má neutuchající vize mě dovedla k založení vlastního studia +Sentido.
  • Feng Shui a jeho vliv na náš domov mě dodnes nepřestává fascinovat. Celá moje architektonická tvorba dostala s tímto učením úplně jiný rozměr. Prostor pouze zrcadlí náš život a odráží naší osobnost. Změna uspořádání domova, detoxikace věcí...to všechno v životě spouští neuvěřitelné změny. Sama jsem si tímto procesem prošla a můj život to převrátilo o 180 stupňů.

  • Karate. Odjakživa jsem byla vedena ke sportu, ale bojové umění karate mi učarovalo. Spojení duchovní cesty a sportu je pro mě životní vášní. Posledních 5let pod vedením Pavla Morice, jsem pochopila, že vše se vším souvisí. Naše vlastnosti, životní přístupy, strachy se promítají v držení našich těl a celé se to dále promítá do našich životů, domovů a rodin. Kruh se uzavírá.

Pokud jste otevřeni změně nejen ve svých domovech ale i životech, ráda vás uvidím na mém workshopu.

 

 

Tereza

Již uskutečněné kurzy:

Kurzy na seznamu přání:

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.