6fne3s3n4t9wjt2-fotok.jpeg

Tereza Máčelová

Na Naučmese od 21. 9. 2021, vedl/a kurzy pro 29 účastníků.

"Možná se tak narodila, možná si to vyrobila" S Liškou Mazanou pořádáme kurzy již 7 rokem v Praze na Letné. Učíme vás vyrábět si svoji domácí přírodní kosmetiku, protože to má smysl, je to zábavné, zdravé a snadné. K tématu domácí přírodní kosmetiky jsme se dostaly skrz naši kůži, která je citlivá a atopická. Díky ní jsme se naučily poznávat své tělo a hlavně úžasné přírodní suroviny, které pokožce pomáhají a nezatěžují nás ani přírodu. Na kurzech se dotýkáme i témat bezobalovosti, ekologičnosti a lokálnosti při výrobě.

Záleží nám na kvalitních přírodních ingrediencích, skvělých produktech, hezké atmosféře, experimentování s novými recepty a předáváme ti možnost se na kurzech zorientovat ve světě domácí kosmetiky, hravě improvizovat, zkoušet možnosti výroby a nadchnout tě pro věc. Chceme propojit lidi, které zajímá téma kosmetiky, která neškodí zdraví, dávat možnost sdílet své vyzkoušené recepty na kurzech a workshopech a nejen začátečníkům prakticky ukazovat, že vyrábět si to je snadné a zábavné. 

Za Liškou Mazanou stojí Petra a Tereza, na kurzech se můžeš setkat i Nikolou a Blankou, které s námi již několik let spolupracují a jsou to skvělé lektorky. 

 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.