749nk9uxr5l-obrazek-cv-stanislava-vranova-zmudova.jpg

Stanislava Vránová Zmudová

Na Naučmese od 3. 10. 2017.

Jsem vystudovaná operní zpěvačka, píši, ( někdy mě nazývají honosně spisovatelkou :o) mám za sebou nějaké scenáristické počiny, (externě jsem pracovala  pro ČT), živila jsem se jako redaktorka a doposud se částečně také živím i jako účetní :o). Vystudovala jsem tradiční čínskou medicínu v roce 2005-2010 ( ČSBS, 3 roky akupunktura + 2 roky fytoterapie) a další návazné kurzy např. masáže Tuina, léčebný čchi kung, hlubinnou regresní terapii aj. Jsem praktikující terapeut celostní medicíny.

Impulsem pro studium TČM a samostudium celostní medicíny byly velmi vážné zdravotní potíže mé nejstarší dcery a maminky. Lékaři je nedokázali vyléčit a v mém mozku tepala hlasitá kovadlina: „Je přece NĚCO, co musí pomoci! Není možné, že to nejde!" V devadesátých letech bohužel nebyly takové informace a možnosti, jaké jsou dnes, a tak jsem postupně studovala, hledala, pátrala, a v rámci své přepracovanosti a umanutosti jsem i já vcelku vážně onemocněla. Když mi ve špičkovém lékařském pracovišti lékaři sdělili, ( vysílená jsem se této instituci odevzdala, protože jsem na sebe už neměla sílu) že mi nedokáží pomoci, pochopila jsem, že musím opět sama. Nechtěla jsem být NE-mocná, nýbrž, že chci být co nejdříve MOCNÁ! Díky těmto životním lekcím, jsem se naučila mnohé, co ani v knížkách není a nelze nalézt. Propojila jsem TČM s odkazem našich babiček a také jsem vybrala mnohé z dalších alternativních léčebných postupů a to vše se snažím předávat nejen své rodině, přátelům, ale i svým klientům.  

Zdraví není samozřejmost! Zdraví si musíte vysloužit. Pracovat na něm pilně den po dni. Tělo, duch a mysl souvisí, avšak tento zákon není tak složitý, jak se zdá :o) Jen my lidé v dnešní době neustále vyhledáváme složitosti tam, kde nejsou. Je třeba se vrátit zpět k přírodě a rozvzpomenout si na moudrost našich předků a využít „prostého selského rozumu“.

Přijďte na mé kurzy, budeme spolu ta moudra postupně odkrývat a přitom se i bavit, protože ani vážné informace nemusí být nudné a příjemná chvíle má silnou léčivou moc :o) Velice se na vás těším :o)

 

Již uskutečněné kurzy:

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.