4k95raishr2-webp-net-resizeimage.jpg

Šárka Svobodová

Na Naučmese od 12. 4. 2018, vedl/a kurzy pro 1 účastníka.

Ahoj! Jmenuji se Šárka a vítám Tě na svém Naučmese profilu :)

 

Kdo jsem? 

Jsem člověk se snem o svobodě, poznávání světa a finanční nezávislosti, k jehož splnění se díky svým projektům dnem po dni blížím a než se vydám na dráhu digitálního nomáda, ráda bych ještě nabídla svou pomoc lidem, kteří mají také své sny a chtějí si je plnit. Mám za sebou několik pracovních, studijních i čistě objevovacích dobrodružství po různých místech světa, v neposlední řadě například Brazílii, USA, nebo UK.

Co dělám?

Již 5. rokem je mým českým pracovním revírem HR a svoji práci si užívám! Dává mi možnost se denně seznamovat s novými lidmi a dotknout se jejich životů. Perfektně kombinuje mnoho oblastí, pro které mám velkou vášeň a ve kterých se dále vzdělávám, ať už se jedná o psychologii, marketing nebo právo. Pracovala jsem pro korporáty, start-upy i neziskové organizace, což mi dalo široký přehled o tom, jak se HR kde dělá. Ve volném čase čtu, běhám, cvičím Freeletics, ale hlavně pracuju na mých projektech. Můj hlavní mimopracovní projekt se věnuje online coachingu pro mladé lidi – tzv. millenials - po celém světě.

Pro co žiju?

Žiju pro radost, lásku, pro lidi a svoje projekty :) taky pro tanec a dobrý jídlo. Žiju svůj život naplno a díky tomu, co jsem si prožila, si vážím všech maličkostí, které mi dny přináší. Baví mě překonávat svoje iracionální strachy, neustále bořit hranice mojí komfortní zóny a plnit si sny (ať už jsou sebevíc bláznivý a společností často považovaný za „nedosažitelný“)

Proč Naučmese.cz?

Jak napsal Seneca: „Men learn while they teach“ – „Lidé se učí, když učí“. Naučmese vytvořilo jedinečné místo umožňující lidem učit lidi a tím růst. Těší mě, že se mohu stát jeho součástí a nabídnout tak svoje znalosti a schopnosti tolika lidem najednou.

V ČR se zdržím do konce roku 2018, tak toho využijme a pojďme se setkat :)

Pohovor Nanečisto je ode mě prvním kurzem na této platformě a moc doufám, že Ti pomůže získat  PRÁCI SNŮ!

 

Další plánované kurzy:

- KURZ Tak už se vymáčkni! – přelomový kurz konverzace v angličtině

- KURZ The Law of Attraction – přitáhni do svého života to, co tam chceš mít a žij si svůj sen!

- KURZ Money From Love – začni se konečně živit tím, co Tě baví! A jak? To nech na mě, vytvořím Ti business plán přímo na míru. Tak na co čekáš?

Pokud o některý z nic máš zájem, napiš mi třeba na Linkedinu a já vypíšu termíny ;)

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.