728se474htr-roman-naucmese.jpg

Roman Mikluš

Na Naučmese od 7. 2. 2019, vedl/a kurzy pro 4 účastníky.

JSEM ČLOVĚK na cestě vesmírem. Otec 3 dětí, podnikatel a výzkumník.

Co mě ale provázelo celým životem, je touha poznávat a učit se nové postupy, dovednosti a znalosti. Stalo se mým posláním, že se ke mě dostala v roce 2012 věda od odlišnosti a idividuálnosti každého člověka. Tato věda se nazývá Human Design, osobně často používám označení GENETICKÉ MAPY. Je to bezpochyby nejkomplexnější a naprosto přesná věda, která popisuje naše genetické dary a talenty, jejich projev a potenciál, který se v každém z nás skrývá. Za 32 let od doby, kdy spatřila světlo světa, touto diagnostickou metodou prošlo bezmála 30 000 000 lidí z celého světa. 

Nejcennější na této vědě je, že každému člověku individuálně podle jeho DNA otisku (imprintu) přináší návod, jakým způsobem svůj potenciál stabilně rozvíjet a plně využít v práci, podnikání a především v osobním životě. 

Vzhledem k tomu, že jde o naprosto jedinečné a individuální pojetí, vyžadovala tato má vášeň roky intenzivního studia jak v ČR, tak ze zahraničních zdrojů. Jednoho dne jsem se rozhodl, tyto poklady sdílet s lidmi jejichž životní cesta, stejně jako u mě vede k probuzení. Tyto dechberoucí informace mi byly "zapůjčeny" a já cítím pokoru a vděčnost, že se o ně mohu dále podělit. 

Cíl projektu: Rozšířit povědomí o skutečném fungování lidí, společnosti a vesmíru. Co to znamená opravdu být sám sebou, jít individuální cestou a naplnit své poslání, které jsme si zvolili v místě a čase narození a máme všechny tyto informace propsané do své DNA. Schopnost žít naplněný a šťastný život máme zapsánu ve svých buňkách, jen nás to v dětství nikdo nenaučil zdravě používat.

Je velkou ztrátou pro jednotlivce a společné globální vědomí, když člověk kráčí životem bez základního povědomí o svém zdravém fungování ve světě a svém vlastním poslání.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?