1b55klszsrmipwh-img-5451.jpg

Radka Slooten

Na Naučmese od 16. 4. 2019, vedl/a kurzy pro 5 účastníků. Navštívil/a 1 kurz.

Více než 20 let se pohybuji ve vedení malých firem. Miluji pohyb, především tanec a také jógu, kterou cvičím přes 25 let. Miluji svou práci a lidi, se kterými se díky ní setkávám. Miluji svou rodinu a život se vším co mi přináší.

Po letech v praxi, jsem se rozhodla zdokonalit své manažerské znalosti a vystudovala jsem MBA v oboru Management Soft Skills. Zlomem v tomto studiu, pro mě bylo lektorské setkání Koučink, které mě absolutně nadchlo. V té samé době jsem se setkala s metodou Cesta Brandon Bays. Tento jemný a přitom účinný přístup k emocím považuji za další velké poznání. Moje vlastní cesta se tak začala ubírat jiným směrem...

... po absolvování výcviku Systemického koučování se nadále vzdělávám prostřednictvím seminářů, workshopů, přednášek či setkání s inspirativními osobnostmi. Velice mě zajímá jak funguje mozek, oslovilo mě NLP a v současnosti navštěvuji kurz psychologie v rámci Celoživotního vzdělávání na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy.

Cítím v sobě nekonečnou sílu objevovat, růst, rozvíjet se a zjišťovat, co vše je možné. V tom chci napomáhat i druhým, to mě naplňuje, to mě baví :)

Radka

Již uskutečněné kurzy:

Navštívené kurzy (1):

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.