19q64lhfqknr4yb-radim-talterra.jpg

Radim Zabadal

Na Naučmese od 1. 12. 2015, vedl/a kurzy pro 1 účastníka. Navštívil/a 1 kurz.

Mou charakteristikou je vášeň pro adrenalin a vzdělávání. Adrenalin mi pomohl mimo jiné překonat řadu těžko zvládnutelných překážek a chuť vzdělávat mi pomáhá mé poznatky předat :-)
Vzdělávání se věnuji už od svých školních let, kdy jsem vedl turistický oddíl, přes studia vzdělávání dospělých na FF UK, zážitkovou pedagogiku, kterou jsem řadu let aplikoval při práci s mladými lidmi, až po svou současnou dráhu učitele na SŠ.
Baví mě naslouchat lidem, inspirovat se jejich životními příběhy a hledat východiska k řešení jejich problémů. Volný čas trávím rád v přírodě, ať již lezením po skalách, v sedle kola, na lyžích, nebo rozjímáním na vrcholcích hor. Kamarádi o mě říkají, že jsem upřímným kliďasem se srdcem na dlani, který svou spontaneitou každého rozesměje.
A jak vedu své kurzy? Vždy se snažím zamyslet nad tím, co bych ze své praxe mohl předat ostatním tak, aby z toho mohli těžit stejně jako já ve svém každodenním životě. Kurzy se snažím vést interaktivně a využít kolektivního vědomí k vytěžení maxima poznatků.

Radim

Již uskutečněné kurzy:

Navštívené kurzy (1):

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.