4dv265i119c6vhx-jelinek-foto.jpg

Petra Jelínková

Na Naučmese od 16. 8. 2021.

Jsem Petra Jelínková a začínala jsem jako blogerka. Založila jsem si jako mnoha dalších teenagerů v roce 2010 blog. A usmálo se na mě štěstí, spolupracovala jsem s magazínem krasna.cz, který tehdy vlastnila televize Nova, zúčastnila se mnoha akcí a tak nějak přičichla k marketingovému světu. Na střední škole jsem studovala mezinárodní business a marketing. Během studia jsem absolvovala stáže v Irsku, Německu a Anglii a už nebylo cesty zpět. Svět marketingu mě pohltil a do dnes si nejsem jistá, zda tomu můžu říkat práce, protože hluboko uvnitř cítím, že mě živí můj koníček. 

Z blogu se stal lifestylový magazín Style Brunch s menší redakcí a během let strávených v marketingových agenturách jsem se osamostatnila a vytvořila Brunch Marketing, kde mám své vlastní klienty a nabízím jim marketing na míru. Nevěřím v zastaralé způsoby spolupráce mezi klientem a agenturou, věřím na marketing, který je měsíc co měsíc jiný. Cíle se mění, je potřeba tomu přizpůsobovat i komunikaci. 

Věnovala jsem se mnoha lifestylovým i B2B klientům. E-shopům i zajetým velkým značkám se sítí prodejen. 

S příchodem pandemie se důraz na online nedal odepřít a e-shopy byly ze dne na den prodejním kanálem číslo 1. Z tohoto důvodu jsem se rozhodla spustit kurzy jak na úspěšný eshop. Každý podnikatel by měl mít základní pojem o tom, jak na online marketing. Ať už se o ten svůj stará sám nebo pokud někoho najímá. 

„Nikdy jsem si nechtěla zaplatit jediný online školení. Obzvláště v marketingu mi přišlo, že mi to nemůže nic dát. Samá teorie, ale nikdo mi neporadí, co a jak.“


Pokud jste se v této větě našli, tak přesně chápu vaše obavy. Jsou oprávněné. Tohle opravdu není kurz, kde vám lektor řekne něco o marketingu a něco o businessu, co by vám řekli i na střední škole. Nějakou teorii a konec šmitec. Věřte tomu nebo ne, ale investuji do toho kurzu vcelku velké úsilí a když už to dělám, chceme vám fakt pomoci.


V kurzu nabízím informace podložené svými reálnými zkušenostmi. Pomáhala jsme mnoha e-shopům postavit se na nohy a nebo znovu zažehnout plamen slávy. Ať už je ten Váš e-shop v jakékoliv fázi, umím si poradit.
Součástí jsou také tabulky a plány zdarma ke stažení, které budete moci využívat dlouho poté. Jsou to materiály, se kterými pracuji já i moji klienti.

Co se v kurzu naučíte:

  • Jak vypadá eshop, který zákazníci milují andeb posezení s webovým vývojářem
  • Jak vypadá eshop, který milují vyhledávače Google i Seznam
  • Jak vypadají sociální sítě, které prodávají, jaké zvolit a kolik úsilí jim věnovat
  • Jak vypadají úspěšné kamapně s nízkým budgetem
  • Jak vypadá newsletter, který lidi čtou. 
  • Jak vypadají statistiky, ve kterých se vyznáte a ze kterých skutečně něco vyčtete
  • Bonus: Jak vypadá komunikace se zákazníky, influencery a médii
    A jako další bonus, každý účastník kurzu získá na konci zcela zdarma soukromou hodinovou konzultaci, kde probereme jeho konkrétní business a navrhneme, jak dál postupovat a co případně vylepšit.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.