7cxkj5625xi-avatar.jpg

Petr Kovanda

Na Naučmese od 23. 4. 2017, vedl/a kurzy pro 18 účastníků.

Moje hlavní povolání, které mě velice baví a miluju ho, je programátor, avšak před 10 lety mě velice ovlivnily knížky "Bohatý táta, chudý táta" od Roberta Kiyosakiho a "Mnohonásobný zdroj příjmů" od Roberta G. Allena. A tak jsem začal podnikat při zaměstnání na Aukru. Také jsem si začal postupně vytvářet pasivní příjmy.

Na Aukru jsem začal s velmi malou vstupní investicí prodávat prsteny s perlami a nyní prodávám kromě starožitných a autorských šperků také briliantové prsteny. Po roce podnikání jsem se stal garantovaným prodejcem na Aukru, což byl můj první stanovený cíl. Tyto zkušenosti bych rád předával dál a pomohl lidem začít s vlastním podnikáním. Zde je rozhovor, který se mnou udělalo Aukro ohledně úspěšného prodeje. Také jsem začal s Aukrem spolupracovat a naprogramoval jsem pro Aukro prodejce šikovnou aplikaci určenou pro propagaci aukcí. Podívat se můžete zde.

Kromě výše uvedeného také obchoduji již dlouhá léta akcie, komodity, forex, kryptoměny. Studuji několik let technickou a fundamentální analýzu.

Mám rád hudbu, hrál jsem dlouhá léta na klarinet, tancoval jsem několik let Salsu, Bachatu a další tance. Hraju aktivně volejbal, rád hraju šachy. Největší radost mi však dělá naše 3 letá dcera.

Rád bych svoje zkušenosti předal dál. Říkám si, že i pokud by i jen jednomu člověku moje zkušenosti zlepšily život, pak i můj život dává větší smysl.

Petr

Již uskutečněné kurzy:

Kurzy na seznamu přání:

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.