20140109-212816-624054417.jpg

Petr Fridrich

Na Naučmese od 9. 1. 2014. Navštívil/a 1 kurz.

 „… myšlenka programů Smíchologie pro organizace zaměřených na podporu radosti, tvořivosti a výkonnosti v organizacích mě napadla již v roce 2004, když jsem tehdy pracoval u mobilního operátora se smějícím se logem (Oskar) a v rámci jednoho projektu založil virtuální oddělení Dobré nálady…“

První certifikovaný učitel jógy smíchu v ČR – Dr. Madan Kataria (zakladatel jógy smíchu). Související tréninky (od roku 2009): Smích v práci, Seminář pro instruktory jógy smíchu, Seminář wellness smíchu. Seminář Gibberish terapie a non-sense komunikace, Semináře improvizace, Klaunské techniky pro kouče, Terapie humorem, Pozitivní psychologie, Filmová terapie a další semináře od roku 2009 dodnes.

 

Člen mezinárodní asociace učitelů a instruktorů jógy smíchu Laughter Yoga International, člen mezinárodní skupiny organizátorů Mistrovství ve smíchu World Laughing Federation a ambasador hnutí Delivering Happiness zaměřeného na aplikování pozitivní psychologie ve firmách a organizacích a v mnoha dalších oblastech. Zakladatel Nudné konference – konference věnované všedním a pro většinu nezajímavých témat. Zajímám se také o témata jako štěstí, radost, humor, smích, tvořivost, klaunství, improvizaci a emoční energii v organizacích. Výcviky: systemické a rodinné konstelace Jan Bílý, Master Practitioner NLP Zorica Gajič – Institut NLP.

Navštívené kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.