51e82fwk61aahc0-10m.jpeg

Pavla Kolářová

Na Naučmese od 2. 5. 2024, vedl/a kurzy pro 9 účastníků. Navštívil/a 2 kurzy.

P - přátelská kariérní poradkyně

A - akční životní koučka

V - velmi empatická vrba

L - laskavá lovkyně pokladů ukrytých v lidech

A - a duše připravená vás popostrčit vpřed

...to jsem já ve zkratce. Těší mě. :-)

A pokud si rádi počtete, mám pro vás více informací zde:

Jsem milovnice zvířat, kávy a inspiračních karet. A také jsem člověk jako vy i se svými výzvami a přešlapy. Mým posláním je pomáhat lidem stavět pomyslný most mezi jejich dnešní a jejich spokojenější verzí. Jsem jim nápomocná, když se potřebují vyznat v labyrintu informací o hledání práce, nebo si stanovit ty správné kroky k vytoužené životní změně.

Jsem kariérní poradkyně, životní koučka a profesionální vrbanadšením pro vše, co se točí kolem lidí. Své klienty podporuji, když se potřebují zbavit zahlcenízorientovat se ve svých myšlenkách a přiblížit se ke svému cíli. Jsem tu pro ně, když zapomenou, jaké v sobě ukrývají poklady, nebo potřebují objevit nový úhel pohledu. Své služby také nabízím podnikatelům a malým firmám jako mentorka, když chtějí, aby jim to v HR skvěle klapalo.

Ve své praxi uplatňuji znalosti z vysokoškolských studií, zkušenosti z cca 15ti-leté praxe v personalistice a 6ti-leté konzultační praxe, dovednosti získané z výcviku pro kouče akreditovaného Mezinárodní federací koučů. Zároveň čerpám ze svých zkušeností lektorky, pracovního konzultanta, dále z různorodých projektů a seberozvojových kurzů.

V případě, že máte raději méně formální a více lidský způsob spolupráce, budeme si rozumět. Nabízím také srdečný přístup a smysl pro humor. Při práci s mými klienty je pro mě samozřejmostí diskrétnost a bezpečné prostředí. Velmi si vážím, když si klienti na jejich klikaté cestě vyberou za empatického vnímavého společníka právě mě. Jejich úspěch a spokojenost jsou i moje radost.

Pokud nemám klienty v mé útulné koučovně, můžete mě mj. potkat na procházce s mojí adoptovanou fenkou Linou nebo v některé z mých oblíbených berounských kaváren. Také píši blog, kde pro sebe může kdokoliv najít inspiraci, příběhy a tipy z pracovní oblasti či ze života.

A pamatujte - ať už přemýšlíte nad změnou v kariéře nebo v životě, nemusíte při hledání té správné cesty být sami…

Pavla

Již uskutečněné kurzy:

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.