5agyv9zdxuv-profil.jpg

Pavel Moťka

Na Naučmese od 30. 5. 2019.

Nejvíce mě v životě baví a naplňuje objevování zákoutí a zákonitostí lidského fungování. Velmi rád poznávám nové lidi. Věřím, že klíč ke šťastnému a naplněnému životu je ukryt ve zdravých a láskyplných vztazích, hlavně těch partnerských.

Pracoval jsem řadu let v korporátní sféře a "vedl" celkem početné celky lidí. Aby člověk mohl někoho vést, v mém pojetí říkám spíše inspirovat svým příkladem, musí se nejdřív ze všeho naučit vést sám sebe. Čím dál více jsem si uvědomoval, že klíč je v uzdravování svých vztahů, začínaje vztahem sám k soběpartnercedětem, rodičům. 

Postupem času jsem svou více než 16-ti letou zkušenost práce s lidmi jak ze soukromého, tak pracovního "korporátního" života začal transformovat v individuální práci s lidmi s cílem uzdravování jejich vztahů až do její dnešní podoby.

Osobně si myslím, že klíč ke všemu a ukazatel stavu úrovně našeho vědomí leží v kvalitě našich partnerských vztahů.

Společně se svou partnerkou Zuzkou naplňujeme naše srdce a životní energii předáváním našich zkušeností dalším lidem, kde propojujeme společně mužský a ženský pohled a naše energie v jednom.

Velmi rád propojuji zdánlivě nepropojitelné přístupy a vědní obory a utvářím si svůj vlastní přístup. Ať už to je Archetypální psychologie, psychoterapie, NLP-neurolingvistické programování, typologie Enneagramu, procesní práce, Tantra, v propojení s mými talenty pro práci s lidmi můžu danému člověku nebo skupině předat vlastní zkušenosti a "něco ze sebe" originální formou.

Jsem milující partner, šťastný táta dvou krásných dětí, kterého také velmi baví četba, sport a umění.

 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.