5fhp8sdb9tsnlwp-lenka-heczkova-a-jiri-capovec-cesta-relaxace.jpeg

Párová Terapie

Na Naučmese od 18. 10. 2022.

Oba pracujeme jako koučové a terapeuti a společně jsme v partnerském vztahu, který mimo jiné také využíváme na sdílení vlastních zkušeností, které pomáhají párům k znovunalezení harmonie, důvěry, lásky, zranitelností ve vztahu. Učíme lidi, jak spolu přirozeně komunikovat a řešit problémy, dříve než už je příliš pozdě něco řešit.

Vše zaměřujeme na budování vzájemné empatie a soucitu, což vede k plnému pochopení toho druhého - jeho cesty, jeho potřeb, tužeb, pocitů a problémů. Pokud chápeme plně svého partnera, rozumíme mu a jsme s ním spojení, dokážeme mu pomoci s jeho problémy a vztah se stává místem, kde spolu partneři spolupracují a hledají řešení. Většina párů spolu bojují a mají problém, jelikož jejich ega jim zasahují do jejich života i vztahů s partnerem.

Vytvořili jsme spolu velký manuál, který už pomohl mnoha stovkám párů zlepšit jejich vztahu, zabránit rozchodu, vyhnout se stereotypu a najít znovu ztracenou důvěru. Jde o naše jedinečný typy, jak zlepšit vztah a vytvořit příjemné prostředí pro budování společného impéria. Tyto tipy jsou z našeho vztahu a našich vlastních zkušeností, které nám pomáhají udržovat ve vztahu jiskru, vášeň, touhu, lásku, důvěru a harmonii.

Nezaměřujeme se jen na páry, ale také na jednotlivce a lidi, kteří žádný vztah nemají a hledají svou vysněnou lásku na celý život. V tom případě doporučujeme náš manuál, který obsahuje 5 otázek, které by si měl každý položit, než začne hledat lásku. Vyzkoušej těchto 5 tipů (otázek), jak najít lásku a brzy potkáš ve svém životě partnera se kterým můžeš sdílet svůj život a začít si konečně plnit své sny a společně budovat impérium.

Mimo také nabízíme online kurzy pro páry a jednotlivce, individuální i párový koučink, terapie nebo konzultace. Zaměřujeme se na všechny důležité atributy, které ovlivňují tvé vztahy - sebevědomí, sebelásku, minulost, traumata, důvěra, napojení se na sebe, emoční inteligence, řešení problémů a konfliktů, správná komunikace a mnoho dalšího včetně, sexuality a intimity. Možná tě také bude zajímat náš průvodce, jak zlepšit sex a dosáhnout tak lepší intimity ve vztahu s partnerem.

Pro více informaci nás neváhej kontaktovat.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.