4tqqaoij7e58wwb-elder.jpg

Ozwald Morkporkpor Segbefia

Na Naučmese od 16. 8. 2021.

Ozwald (přezdívkou Sani) je vášnivý tanečník a lektor, který začal svou taneční kariéru v roce 2004, kdy se poprvé setkal se světem Salsy. S jeho energickými kroky a smyslným pohybem se rychle stal výraznou postavou v taneční komunitě.

O něco později se Sani začal zajímat také o další taneční styly, jako je Kizomba a Urban Kiz, které přinesly do jeho repertoáru novou dimenzi. Kizomba je tanec pocházející z Angoly, který se vyznačuje pomalými, elegantními pohyby a intenzivním spojením mezi partnery. Urban Kiz je moderní variací na Kizombu s větším důrazem na urbanový hudební styl a kreativní prvky.

V roce 2020 se Sani rozhodl předat své znalosti a vášeň dál a začal vyučovat tanec v Praze. Založil taneční komunitu "PragKizers," která se stala místem setkávání pro milovníky stylu Urban Kiz. Jeho lekce jsou známé pro svou zábavu, energii a pedagogickou dovednost, která umožňuje studentům růst a zdokonalovat své taneční schopnosti.

Saniho vášeň pro tanec a jeho schopnost sdílet své znalosti a dovednosti s ostatními tanečníky z něj udělaly významnou postavu v taneční komunitě v Praze. Jeho snaha o šíření lásky k tanci a rozvoj tanečního umění v regionu mu získaly velkou obdivovanost a respekt mezi svými studenty a kolegy tanečníky.

Již uskutečněné kurzy:

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.