3mkyvowmhe7-ondrej-prucha-account-manager.jpg

Ondřej Průcha

Na Naučmese od 14. 3. 2018, vedl/a kurzy pro 49 účastníků.

Věřím, že v každém z nás se skrývá talent, který stojí za to objevovat a rozvíjet. Proto pomáhám lidem, aby dělali to, co je baví a žili tak smysluplnější, svobodnější a radostnější život podle svých představ.

Dělám to proto, že mám nadšení a zapálení pro sebepoznání, pozitivní psychologii, rozvoj silných stránek a životní harmonii což mě v životě dovedlo k rekonektivnímu léčení a koučování metodou Život Jako Hra (více než 200 odkoučovaných hodin). Kdy se obojí vzájemně doplňuje v jedno společné: „odstraňování překážek, jež brání našemu přirozenému rozvoji, což nás navrací do přirozené rovnováhy.“

Aktuálně se jako profesionální kouč a praktik rekonektivního léčení věnuji s láskou a radostí inspiraci, která vede lidi co o to mají zájem k znovu prožívání nadšení, zapálení, radosti a lásky ve všech oblastech našeho života.

Zvu vás na cestu objevování na které nebudete sami a najdete si to svoje. Věřím, že jak se na ní vydáte už nebudete chtít zpět :)

 

Již uskutečněné kurzy:

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?