8562440-mala-3.jpg

Ondřej Macků

Na Naučmese od 2. 12. 2016, vedl/a kurzy pro 42 účastníků.

Pojďme se společně projít zábavným a dynamickým světem sociálních sítí. Pojďme se naučit úplné základy i každý důležitý trik.

Baví mě sledovat, jak pomáhám ostatním růst a vidět jejich úspěchy. Baví mě zlepšovat se v předávání znalostí a růst ve všem, co dělám. :-)

Moji práci každý den vidí 4 243 861 fanoušků na svých zdech, a toto číslo roste doslova každou minutou. Mám široké zkušenosti s komunikací na sociálních sítích velkých klientů, jako jsou Tesco, L'Oréal, ODS, Evropa 2, DPD, Ulož.to, Hennessy, Mistrovství světa ve florbalu a spousta dalších, kterým jsem dělal strategie, vedu (třeba i mezinárodní) profily a také většinu školil. 

Za tu dobu jsem se naučil každému triku, objevil, jak okouzlit každou cílovou skupinu a výrazně posunul business svých klientů v prostředí sociálních sítí. Jak rostli oni, tak jsem rostl i já.

Rád bych svých znalostí využil a předal je dál, abyste i vy mohli zaujmout svoje fanoušky tím nejlepším možným způsobem. Pojďme se společně naučit základům Facebooku i těm nejpokročilejším funkcím. Pojďme společně přijít na ty nejlepší strategie šité přímo vám na míru.

Musíme si být ale také vzájemně sympatičtí, protože právě kontakt s lidmi je to, co mě baví a pohodová atmosféra je na školeních stejně důležitá, jako nové informace. Ve volném čase rád sportuji, hrál jsem florbal, dělal rozhodčího, bavil se s přáteli, četl knížky, sledoval online marketing a jeho vývoj, sledoval všechny seriály světa, miloval výběrovou kávu a založil si s ní vlastní firmičku Coffee to Home, díky které vás můžu pohostit i na školeních. :-) 

Pokud by vás zajímalo ještě více, vše mám na svém LinkedIn profilu zde.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.