41lq4qk6k9m-img-5404-kopie.jpg

Olga Hladová

Na Naučmese od 18. 1. 2015, vedl/a kurzy pro 1 účastníka. Navštívil/a 1 kurz.

Jmenuji se Olga Hladová. Jsem lektorka anglického a německého jazyka. Vyučuji jazyky již řadu let. Mezitím jsem si na pár let odskočila do oblasti managementu v logistice, abych načerpala další znalosti a osvojila si proces řízení a motivace sama sebe a ostatních. Byla to cenná zkušenost, která také přispěla k tomu, že nyní učím své studenty, jak se učit jinak, hravě a efektivně, jak mobilizovat sám sebe, jak změnit myšlení, přístup k učení a jak změnit ostatní potřebné faktory k tomu, aby se mohli naučit cizí jazyk za relativně krátkou dobu s co nejmenším výdajem energie.

Studium cizího jazyka vnímám jako obohacující proces a práci sama na sobě a jako vědomý pohyb za svým cílem. Na semináři „Cizí jazyk za tři měsíce“ ukazuji studentům, jak se cizí jazyk naučit relativně rychle a s co nejmenšími časovými a finančními náklady. Cizí jazyk se tak může stát impulsem, jak dát život do pohybu, jak motivovat sám sebe, jak změnit způsob, jakým se učíme, jak mobilizovat své síly, abychom se cizí jazyk naučili, případně abychom se přehoupli rychle a bezbolestně přes nejtěžší fázi začátečníka.

Věřím tomu, že každý z nás na to má, aby se cizí jazyk naučil. Jde o to, použít správný přístup, správné nástroje a materiály. Publikovala jsem několik e-booků, které ukazují, jak jednoduše začít studium cizího jazyka, jak se učit slovíčka a jak přistupovat ke gramatice.

Posledních 10 let se zajímám současně o zdravý životní styl, o pohyb, o stravu a o to, jak se starat o vyrovnanou mysl a zdravé tělo. Tedy o všechno, co ovlivňuje soustředěnou mysl, dobrou paměť a pocit životního naplnění.

Jsem také odborná aromaterapeutka a lektorka hatha jógy. Baví mě pohyb a zajímá mě způsob, jak se vědomě pohybovat, jak vnímat své tělo a jeho signály a jak efektivně využívat mozek a jeho paměť. Baví mě poznávat vše, co může posunout hranice vnímání a podpořit osobní rozvoj. 

Jsem ráda, že mohu být součástí projektu Naučmese.cz a věřím, že v kurzu „Cizí jazyk za tři měsíce“ odpovědi na otázky, jak se cizí jazyk naučit spolu s inspirací v dalších oblastech života.

Principy, které zde studentům během přednášky ukazuji, přenáším živého projektu „Angličtina v pohybu“, který podporuje uvolněnou komunikaci v angličtině a rozvíjí schopnost komunikovat bez zábran.

ANGLIČTINA V POHYBU je celodenním seminářem, který probíhá pouze v angličtině. Nemusíte se bát toho, že budete komunikovat celý den pouze v angličtině. Seminář vedeme společně s lektorkou tance a pohybu Mirkou Papajikovou. Naším cílem je obklopit studenty angličtinou a jemně jim ukázat, že je možné učit se anglicky přirozeně a beze stresu. Do práce zahrnujeme pohyb, prožitek, smyslové vnímání, emoce, zážitek, zajímavá témata často se zaměřením na osobní rozvoj. Po první fázi uvolňovacího cvičení v angličtině si skoro ani nevšimnete, že jste pohlceni angličtinou, že mluvíte a rozvíjíte tím vaší schopnost přirozeně a rychle reagovat a myslet v angličtině.

Olga

Již uskutečněné kurzy:

Navštívené kurzy (1):

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Rádi bychom používali cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a vám připomněli kurzy, které vás zaujaly. Je to v pohodě?