6gj7hf3fskr-img-0603.jpg

Nikola Janíková

Na Naučmese od 10.7.2017. Navštívil/a 1 kurz.

S projekty jsem se poprvé setkala při studiu na Masarykově univerzitě před více než pěti lety. Začínala jsem bez větších teoretických znalostí o projektovém řízení a nulovými praktickými zkušenostmi - a šlo to! Od malých projektů jako například Česko(-)slovenský týden, Masarykovy debaty nebo Demagog.cz jsem se propracovala k řízení velkých výzkumných projektů. 

Projekty jsem si zamilovala díky tomu, že se pořád něco děje, každý projekt je svým způsobem unikátní a při každém projektu se člověk učí něco nového. Proto jsem se rozhodla věnovat se projektovému managementu profesně. Od roku 2013 jsem působila na pozicích projektového manažera ve veřejné správě, v neziskovém sektoru a podílela se na auditu projektů spolufinancovaných z veřejných rozpočtů. Od dubna tohoto roku působím na CEITEC MU v pozici projektových manažerů. 

Za posledních pět let jsem se setkala s celou řadou grantových schémat - strukturálními fondy, nadačními fondy, dotacemi z veřejných rozpočtů i mezinárodními zdroji financování. 

Praktické zkušenosti, které jsem na této cestě posbírala bych ráda předala dál a ráda bych ukázala, jak připravovat a řídit smysluplné projekty, které budou přispívat k rozvoji naší společnosti

Jinak jsem knihomol, snažím se být dobrý jogín, cestovat a poznávat cizí země, ačkoliv jsem spíše domácí knedlík :)

Nikola

Navštívené kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články a informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.