86b85pyoda3uggq-img-20200823-142446-removebg-preview.jpg

Natanael Adamec

Na Naučmese od 16. 10. 2019, vedl/a kurzy pro 12 účastníků. Navštívil/a 1 kurz.

Zdravím,

abyste mě trochu lépe poznali, zmíním 2 oblasti, kterým se v současné chvíli nejen na naučmese věnuji.

 

1. Pomáhám lidem, aby se dokázali učit maximálně efektivně a využívali svůj mozek naplno. Tohle téma vidím jako hodně důležité, proto jsem založil projekt Revoluční učení a snažím se ukázat lidem, že pomocí takzvaných paměťových technik a využítí principů, podle kterých funguje mozek, je možné dosáhnout zlepšení paměti o stovky procent. Sám jsem si tímto procesem prošel a garantuji Vám, že fenomenální paměť může mít (téměř :)) kdokoliv. Rád tímto procesem provedu i Vás.

 

2. Kromě trénování paměti se věnuji také life coachingu, kde pomáhám lidem, aby snadněji dosahovali svých cílů a plněji využívali svůj potenciál. A jedna z věcí, která dokáže v růstu člověka udělat obrovský rozdíl, jsou LIDÉ. Lidé, které kolem sebe člověk má. Proto mi dává obrovský smysl seznamování se s novými lidmi a vzájemné sdílení svých zdrojů. Napadlo mě, že by bylo skvělé, kdybychom měli takový networking i na naučmese. A tak jsem založil kurz "Komunita skvělých lidí" :)

 

Natanael

Aktuálně pořádané kurzy:

Již uskutečněné kurzy:

Navštívené kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?