7ojh4zatkmy-zojak-kurzy-2-003.jpg

Miroslava Ondráčková

Na Naučmese od 11. 12. 2018, vedl/a kurzy pro 9 účastníků.

Ahoj,

mám radost, že přemýšlíte o mém kurzu.

Něco málo o tom, jak jsem se k lektorování dostala já:

Vystudovala jsem výtvarnou tvorbu, snad všechny možné obory jako kresba, malba, grafika, keramika, sochařina, animovaný film...  a po zastávce v Praze jsem odjela do Londýna, abych se během půl roku naučila anglicky. Z původního plánu bylo nakonec skoro 8 let, během kterých jsem se kromě studia angličtiny věnovala hlavně výtvarné práci, tvorbě stylizovaných portrétů kombinovanými technikami, abych je následně vystavovala na různých místech Londýna, např. ve Vibe gallery. A začala  i lektorovat na svých kurzech, kde jsem potkávala lidi z celého světa.

Po návratu do Prahy jsem se nechala zaměstnat  v keramickém studiu -  keramika mě nadchla, otevřela mi něco nového, nové možnosti a techniky zdobení  a přitom v podstatě jednoduché a dostupné i "nevýtvarníkům" ... a následně si otevřela své malé studio.

A protože mám dobrý pocit z předávání svých zkušeností dál, z toho, jak i lidé, kteří si v počátcích nevěří a jak se také postupně  nadchnou a do mého studia se vracejí, v lektorování pokračuji.

Již uskutečněné kurzy:

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Rádi bychom používali cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a vám připomněli kurzy, které vás zaujaly. Je to v pohodě?