5i993e0i1tu-15941345-10155791472457627-6302699873394773439-n.jpg

Michal Hnaťuk

Na Naučmese od 27. 1. 2018, vedl/a kurzy pro 1 účastníka.

Dobrý den,

zastupuju tady lektory z našeho spolku Emergency Extreme.

Přemýšleli jste někdy čím se baví zdravotní záchranáři, když zrovna nejezdí pod majáky Rally Sekáč? No někteří se jen tak flákají, ale těch moc není. Ostatní se snaží být ještě o jeden další krok před Sekáčem. Potkávají se sestřičkami (obojího pohlaví) z urgentních příjmů nejen nad pivem/vínem/čajem, ale i na soutěžích.

A tak vznikl nápad potkávat se jednou dvakrát do měsíce a navzájem si ukazovat co a jak jde dělat líp. A z tohoto semínka postupně roste Yggdrasil - strom vědění ;)

Už víc jak rok se potkáváme pod hlavičkou z.s. Emergency Extreme a cvičíme nejen situace se kterými se setkáváme v práci nebo na dozorech, které často jezdíme, ale taky se pravidelně vracíme k úplným základům, které jsme se nakonec rozhodli přenést ven. Kompletně, tak jak chceme aby je uměli naši kolegové na autech nebo v nemocnici.

Nic vám neulehčíme, naopak. Co půjde tak vám maximálně ztížíme. Cvičit budete potmě, se zavázanýma rukama, v hluku, v parku mezi lidma, uprostřed Václaváku. Jenže až jednou budete potřebovat to, co vás my naučíme, tak Sekáč bude mít utrum. Od nás totiž odejdete připravení

Již uskutečněné kurzy:

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.