6ezw6cvswwb0anh-113ac1a3-b0ef-4f7c-a279-e00fe6b84996.jpeg

Michaela M. Salgado

Na Naučmese od 3. 12. 2019, vedl/a kurzy pro 57 účastníků. Navštívil/a 4 kurzy.

Kvalitní komunikace je pro mě jedna z klíčových esencí života. Žila jsem v Austrálii a našla tam sama sebe, ale pořád mi něco chybělo - rozebírat věci shora dolu zprava doleva a ještě dál. Frustrovalo mě, že veškeré rozhovory se týkaly pár základních témat cizinců snažících se zůstat a o ničem jiném jakoby život nebyl. Po návratu do ČR jsem začala vyhledávat hlubší konverzace a k tomu mi nakonec byl i projekt Smysluplných rozhovorů skvelým prostředníkem. Mít prostor bavit se s větší hloubkou a naslouchat příběhům a transformacím ostatních, mi dodává novou energii, naději a inspiraci na své nekonečné cestě sebevývoje.

Mojí vášní je téma traumatu vlivem prostředí a výchovy, a proto považuji správnou komunikaci za velmi důležitou jak v každodením životě, tak v procesu uzdravování traumatu nebo obecně v práci se sebou sama.

Miluji propojování se s přírodou v její čistotě a zázračnosti a navracení se ke kořenům zejména skrz ženské tradice, rituály a meditace. Baví mě poznávat jiné kultury, nejbližší mému srdci je Jižní Amerika.

Michaela

Již uskutečněné kurzy:

Navštívené kurzy (4):

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.