9lc8y457drsx5xe-img-6462-edit-1-3.jpg

Michaela Kocvelda

Na Naučmese od 9. 1. 2020.

Jsem psychoterapeutka a lektorka. Přes 10 let provázím a podporuji lidi na jejich cestě životem… „někdy trnité a zamlžené, jindy vyprahlé toužící po zastavení a relaxu, anebo plné energie hledající nový směr“.

Tvořím a lektoruji workshopy zaměřené na relaxace&meditace, psychohygienu, osobní rozvoj, syndrom vyhoření, vybrané oblasti sociální práce a psychologie, aj. Pracuji se ženami, rodinami, pěstouny, a dalšími, kteří se nacházejí v náročné životní situaci nebo také s pracovníky v pomáhajících profesích, kteří potřebují "plný kufřík" nástrojů pro sebepéči a psychohygienu.

Jsem autorka bezvadného 10-týdenního kurzu pro ženy UMĚNÍ SEBÉPÉČE, kde propojuji relaxační a meditační techniky (vč. mindfulness) s osobním rozvojem. Věřím, že právě díky těmto technikám můžete dosáhnout potřebného zklidnění a uvolnění, naučit se být k sobě všímavější a laskavější a skrze to vše se dostat blíže k sobě samé, ke svým emocím, přáním a potřebám.

Ještě pár slov o mně...

Jsem žena mnoha rolí – já sama sebou, manželka skvělého sportovce, máma báječné dcery, kamarádka do deště, dcera a sestra, žena pracující, a také stále učící se kolegyně…

Mám ráda humor, tanec a hudbu, cestování, potkávání se s lidmi.

Má osobní vize a poslání:

Inspirovat všechny k péči o své psychické zdraví i k péči o své vztahy.

Podpořit každého v náročných chvílích a pomoci mu objevit jeho vlastní zdroje.

Ukázat relaxace&meditace jako účinný nástroj k vnitřní pohodě a sebepoznání.

Probudit v ženách jejich ženskost a sebedůvěru.

 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?