8w4v83uuffratim-6voy7yirzf78dtn-aachttfelufqcs8b9qbayxnap7jq70n0m8zon-ge7auin3j3qg-s96-c.jpg

Michaela Hložková

Na Naučmese od 14. 10. 2017.

Někdy nás život zavede na jinou cestu, než jsme si naplánovali. Mnohdy mnohem těžší a méně zvladatelnou, ale když to dáte, je to jízda. Mám vzácnou genetickou vadu a mé děti také. Díky tomu jsem se musela začít dívat na svět jinou optikou.

Abych mohla pracovat s našimi dětmi, které mají speciální potřeby, musela jsem nejprve začít sama u sebe. Naučila jsem se pracovat sama se sebou a svými problémy pomocí Journal terapie.

Sebeterapie se stala mým koníčkem a v průběhu let jsem se naučila řadu technik jak pomoci sobě i okolí. Dodělala jsem si zahraniční kurzy u zkušených praktiků a vše, co umím, předávám ráda dál.

Věnuji se Sebeterapii formou Journal terapie, práci s dechem, bilaterární poslechovou terapií, EFT a TFT tapping terapie a dalších metod.

V hodně situacích si můžeme pomoci sami. Všechny potřebné nástroje máme sami v sobě, jen je využít. Sama jsem se to musela naučit pochopit. Mám ADHD, PTSD. Prošla jsem si depresí, těžkými úzkostmi, panickými atakami, zdravotními problémy na které nikdo neměl řešení. 5 let spolupracuji s rodinami, jako je ta naše. 

Mí klienti jsou široké spektrum lidí.

Pečující rodiče, kteří se nedostanou k terapeutovi z mnoha důvodů a chtějí si nějak pomoci sami. Lidé s psychickými problémy (deprese, úzkosti, paniky, PTSD, PAS, vyhoření, ADHD a další.). Lidé se zdravotními problémy, kteří je chtějí zkusit řešit pomocí sledování projevů a věcí s tím souvisejících. Lidé, kteří se o sobě chtějí něco dozvědět, pracovat na sobě a neví jak začít. Pracuji i se staršími dětmi, které si uvědomují své potíže a jsou schopny s nimi pod vedením rodiče, pracovat.

Nejsem lékař, ani psychoterapeut (na tom pracuji), ale i přesto mohu pomoci a nasměrovat, zbytek už bude na vás.

Na Sebeterapii je krásné, že pomáhá. Je na míru právě vám a vyvíjí se s vámi. Pokud jí dáte šanci, poznáte se z úplně jiné perspektivy.

Již uskutečněné kurzy:

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.