6orom5jk8cz7taa-1647856646180.jpeg

Matouš Mana

Na Naučmese od 30. 8. 2023, vedl/a kurzy pro 1 účastníka.

Za použití moderních technologií propojuji finanční gramotnost se zábavou. Představte si, že se vydáte na výlet do svých vlastních financí. Skrze interaktivní online hru si zažijete třicet let svého života. Naučíte se rozhodovat, investovat a plánovat a vyhodnocovat svá rozhodnutí.

Má motivace je jednoduchá – chci dělat něco významného. Práce v neziskové organizaci mi dává tu možnost spojit svou vášeň k financím s pomocí druhým. Když se mě lidé ptají, proč právě finanční gramotnost, odpovídám jim: Protože mám šanci měnit životy skrze vědomé finanční rozhodování.

 

Mým cílem je probudit uvědomění. I když si lidé myslí, že již o financích vše vědí, naše hra odhaluje mezery v jejich vědomostech. Investice není sprosté slovo a pojišťovny nejsou instituce plné podvodníků. Chci, aby účastníci pochopili, že mohou změnit svůj přístup k financím a otevřít si dveře k lepší budoucnosti. Protože finanční zdraví je jen jedním z klíčů k celkovému štěstí.

 

A tak si pamatujte: „Žádná pravidla neexistují, snažíme se jen něco dokázat.“ A já věřím, že i hraním se dá změnit svět. Tak pojďme společně…

Již uskutečněné kurzy:

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.