20150129-182712-matej-hochel.jpg

Matej Hochel

Na Naučmese od 29. 1. 2015.

Úplný profil na www.creativecoaching.cz

Slova účastníků workshopů a klientů:

Workshop pro mě byl fantastický zážitek. Nejistota na začátku z toho, že se s ostatními jako jediná neznám, zmizela jak nic a zbytek víkendu už jsem se jen houpala pohodově sem a tam. Ujasnila jsem si spoustu věcí způsobem, který je mi blízký. Strávila jsem čas obklopená milými lidmi, smíchem, barvami, hrou a nápady...

— Kateřina, účastnice semináře

Workshop s Matějem byl pro mě čas, kdy se měla možnost naplno probudit má dětská hravost a bezstarostnost, upřímně a naplno jsem se zasmála, stejně tak zamáčkla slzu smutku a při tom všem jsem stihla odvést slušný kus práce – víc jsem si snad ani nepřála :)

— Iva, účastnice semináře

Spolupráce s Matějem byla hodně o objevování sebe sama. Dokázal mě při každém sezení odprostit od pracovního bzukotu a zpřítomnit mě pro náš dialog. Jako ďáblův advokát přivolával obavy, které stojí před odhodláním se do něčeho pustit, nebo dokončit... Setkání byla kreativní, inspirativní, z meditačních výletů se člověku kolikrát nechtělo zpátky. Hmatatelným výsledkem spolupráce byla pak moje účast na závodech triatlonu, která zbořila mylné předpoklady, nakopla mě a postavila další očekávání. Matěji, díky moc!!!

— Pavel, klient v koučování

...s Matějem jsem se setkala na jeho sebepoznávacím školení pro manažery. Velmi specifické, uklidňující a inspirativní školení. Neotřelý přístup směřující na podstatu člověka...

— Lenka, účastnice sebepoznávacího workshopu pro manažery

Spolupráci s Matejem si nemohu vynachválit, v mnoha ohledech mi zlepšila kvalitu života, např. pomohla vystoupit z dlouho pěstovaných dogmat, naučila zkoušet nové věci a obecně přemýšlet trochu jinak. Jsem rád, že teď mohu jako projev vděku doporučit spolupráci.

— Jiří, klient v koučování

Matej v roli lektora:

Kreativita a tvořivost mě fascinují po stránce aplikované i teoretické - v umění, ve světě firemních inovací, v koučování a psychoterapii, i ve chvilkách běžné každodenní vynalézavosti. Tématu se věnuji jak lektorsky, tak i jako facilitátor kreativních setkání pro pracovní tým.

Matej v roli psychologa a kouče:

Fascinuje mě objevování vnitřních světů, které lidé v sobě nosí. Věřím v sílu uvědomění. Věřím, že pochopení sebe sama má nedocenitelnou hodnotu, protože nás dělá svobodnějšími v rozhodování o tom, kam chceme kráčet a kým chceme být. Věřím v tvůrčí energii, která se skrývá v každém člověku a to i ve chvíli, kdy si nevěříme a pochybujeme… Probouzení této síly vnímám jako své poslání.

 

Již uskutečněné kurzy:

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.