20140826-081539-lektorka-marta.jpg

Martina Hobzová

Na Naučmese od 26. 8. 2014.

Ahoj, zdravím Vás. Jmenuji se Martina. Zabývám se cca 20 let arteterapií, tvořením, psychologií, emocemi, osobnostním rozvojem, vykopáváním talentů, pokladů a objevováním nezměrné jedinečnosti v každém z nás. V posledních třech letech jsem se začala věnovat i fyzickému tělu, hlavně z pohledu naturopatie, která se zabývá odstraněním z těla všeho, co tam nepatří, aby se mohlo začít samo přirozeně uzdravovat. Věnuji se také ozdravným masážím, takže se zabývám celostní péčí, kde se propojuje duch, psychika a tělo. Všechno souvisí se vším, i to, co bychom si nikdy nepomysleli. Když jsou všechny tři strany trojúhelníku v harmonii, je to ideální. Pak se cítíme po všech stránkách dobře sami v sobě i ve vztazích.

O všechny mé konkrétní poznatky, prožitky a zkušenosti bych se se všemi ráda podělila a zvu Vás na objevování Vašeho původního já, navracení se sami k sobě a tím i k druhým, k nalezení Vašeho vnitřního dítěte a k většímu propojení se sebou, s druhými, s vesmírem a přírodou.

Studovala jsem Akademii sociálně umělecké terapie, mám mnohaleté zkušenosti s vedením výtvarných dílen, s kurzy osobnostního rozvoje, s přednáškami a osobním doprovázením, s terapiemi, konstelacemi, ženskými kruhy, poradenstvím.

Dokončila jsem čtyřletý výcvik terapie, absolvovala jsem Školu lásky v rodině, Neurorestart, Tajemství mysli bohatých, Tělo jako důkaz, kurzy masáží, Naturopatickou akademii.

Těším se na Vás v jakémkoli z našich kurzů, kde se můžeme vzájemně velmi obohatit, zažít radost, hodně věcí se naučíte, najdete své skryté talenty, potenciál, zvýšíte si sebevědomí, dokážete vystoupit z řady, vzít zodpovědnost za svůj život do vlastních rukou,najdete nové přátele a opravdu Vám to může změnit život.

Motto: "Žijme v lásce a radosti teď a tady - žijme V PROUDU".

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.