3dnon44mm2hswx2-dsc-0382ed.jpeg

Martin Zulák

Na Naučmese od 14. 2. 2019. Navštívil/a 1 kurz.

MUDr. Martin Zulák – medicína s láskou

Péči o člověka beru komplexně. Celostní medicína pro mě znamená spojení těla – emocí – mysli – ducha. Pokud jsou všechny složky v rovnováze člověk zažívá spokojenost, blaženost a přirozeně je zdravý. Je ve své autenticitě, rozumí svým pocitům, svému tělu.

V takovém případě není choroba nutná. Nemoc beru jako signál, který je potřeba rozluštit. Všechny nemoci pramení z duchovních příčin. Je pouze na nás, jak daleko v nalézání příčin nemoci půjdeme. Vzhledem k této své filosofii jsem opustil zdravotnictví. Na úrovni těla lidem radím, jak o sebe pečovat na podkladě východní medicíny. Každý má svou individuální konstituci a jednoduše řečeno, pokud je člověk chladné konstituce, je jeho úkolem se v životě ohřívat. Kdo je jaký typ a jak se dostat do rovnováhy na úrovni těla probíráme na konzultacích.

Na dalších úrovních nemoci pracuji s psychosomatikou, kdy každá nemoc jsou nezpracované emoce, myšlenky a trauma. Pokud člověk užívá léky nebo doplňky stravy, které mu po čase přestanou fungovat, hledá další a další. Jeho život je vlastně to, že neustále zkouší nové věci, jak se udržet zdravý. Problém není v těle, ten už by se dávno vyřešil tolika léky, ale na vyšších úrovních.

Každá bytost má zažívat vnitřní klid, harmonii a spojení s ostatními. Nezpracovaná traumata krmí chronický stres, který je příčinou všech nemocí, epidemii úzkostí a depresí. Stres a vnitřní napětí je vlastně nezpracovaný strach, který nevidíme a má svůj původ v traumatech v minulosti. Věřím v to, že skrze vyléčení osobních a rodových traumat, která leží v podvědomí, můžeme uzdravit sebe i společnost.

Jak pracuji naleznete na webu.

Martin

Navštívené kurzy (1):

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.