1907910-london.jpg

Martin Taschner

Na Naučmese od 11. 5. 2016.

Vždy jsem měl tři velké koníčky: cestování, fotografování a zajímavou architekturu (v tomto případě pasivně spíš jako pozorovatel a obdivovatel). V ideálním případě jsem pak všechny tyto koníčky rád praktikoval naráz při focení zajímavých staveb na cestách. 

Fotografii jsem ze všech těchto zálib propadl nejdříve a věnuji se jí tak již dlouhá léta. Hned zpočátku jsem ovšem bojoval s problémem, se kterým se asi setkává většina fotografů - s obrovskou finanční nákladností na kvalitní fototechniku, která je pro tvorbu kvalitních snímků často nezbytná. Jako řešení jsem se rozhodl vyzkoušet prodej svých snímků přes fotobanky - díky této relativně jednoduché metodě jsem mohl získat finance na nákup další a lepší fototechniky a tím dále zkvalitňovat svoje snímky - a tím i dále zvyšovat své prodeje na fotobance. Tato metoda se nakonec ukázala jako funkční a v současnosti již úspěšně prodávám své portfolio na všech velkých světových fotobankách.

Pro všechny, které téma prodeje fotografií zajímá a chtěli by také vydělat na svých snímcích, jsem připravil kurz Vydělávejte na vašich fotografiích - vše o fotobankách, ve kterém jsou rozebrané všechny specifika a výhody fotobankéřského obchodu a kompletní návod pro úspěšné budoucí fotobankéře. 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Rádi bychom používali cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a vám připomněli kurzy, které vás zaujaly. Je to v pohodě?