8eny7i2pybx-0-6.jpeg

Martin Čechák

Na Naučmese od 27. 5. 2018.

Jsem profesionálním koučem - trenérem - konzultantem HR, který propojuje zkušenosti z velkých korporací s principy svobodných firem, což mi dává možnost praktikovat odlišné dovednosti a přístupy. Místo často uplatňovaného stylu “nad a pod řízený”, provádím organizace a její leadery procesem sebeřízení a odpovědností, což mi pomáhá v lidech zapalovat vnitřní motivaci. Za pomoci transformačního koučování objevuji s klienty smysl a jejich základní hodnoty. V koučování se zaměřuji na leadership, firemní kulturu a objevování týmového i individuálního "PROČ".

Díky 14 leté praxi v oblasti obchodu, vzdělávání, tréninku a mentoringu lidí, jsem došel k závěru, že klíčem k transformaci je sebepoznání na základě biostruktury našeho mozku,a právě proto jako účinný nástroj využívám koučink podle principů fungování mozku. Metoda, kterou používám vychází z konceptu NeuroLeadership (nové oblasti Leadershipu), považuji ji za vysoce účinnou metodu, protože vede:

- k zvýšení kvality komunikace a posílení interakce mezi lidmi,
- k objevení a osvojení svých přirozených talentů a silných stránek,
- k ukotvení pozitivní návyků,
- k efektivnímu leadershipu a sebeřízení,
- sebepoznání a využití principů, jak funguje Váš mozek = Jste efektivnější a úspěšnější v tom, co děláte.

Věřím, že život může být hra i umění, která stojí za to hrát. Moje hodnoty jsou # důvěra # odvaha # spolupráce. Mojí misí je inspirovat lidi, aby objevili své proč a žili kvalitnější a spokojenější život.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?